PARTIZAN NIS – DINAMIK 76 : 66 (14:16, 26:15, 25:21, 11:14)

DVORANA: Aleksandar Nikolić. GLEDALACA 1000. SUDIJE:M. Juras, J. Juras, Pecelj.

PARTIZAN NIS: Ratkovica 6 (5 sk, 5 as), Vrabac 5, Marinković 12, Veličković 9, Majstorović, Birčević 11, Koprivica, Andrić 9 (7 sk), Pot 8, Karahodžić, Gordon 14, Luković 2 (10 sk).

DINAMIK: Stevanović 7 (5 sk), Ćirković, Milisavljević 4, Vulikić, Beslać, Lazić 6 (8 sk), Gavrilović 5 (6 sk), Bruks 3 (6 sk, 7 as), Čakarević 21, Tornjanski, Frend 10, Sedmak 7.

U susret trećeg kola domaće Superlige, crno-beli su ušli lišeni pomoći Vilijama Hečera koji je zbog povrede ipak morao da propusti ovaj meč. Tokom prvih deset minuta, Partizan je igrao u nešto sporijem ritmu, što su gosti znali da iskoriste i većim delom prve deonice budu u vođstvu. Ipak, "Parni valjak" u drugoj četvrtini ubrzava tempo, stiže do preokreta i prednosti koju nije ispuštao do kraja meča.

U drugom poluvremenu, košarkaši Partizana su održavali dvocifrenu razliku, a trener Džikić je raspodelio minutažu na sve igrače koji su večeras mogli da nastupe. Do kraja meča, Dinamik je uspeo da smanji prednost crno-belih na konačnih 76:66.

(Foto: Dragana Stjepanović / Miroslav Todorović)