BORAC – TAMIŠ 89:91 (20:19, 21:11, 12:14, 13:22, 10:10, 13:15)

DVORANA: Borac. GLEDALACA: 1000. SUDIJE: Jovčić, Mrdak, Kovačević.

BORAC: Čarapić 14, Mitrović 4, Popović 6, Ćirić, Radovanović 5, Radojčić, Žigeranović 17 (8 sk), Marković, A.Todorović 11 (6 sk), Mićić 9, Đoković 21, N.Todorović 2 (5 sk).

TAMIŠ: Đorđević, Veličković, Ilkić 19, Trajković, Kanjevac, Kesar, Vitković 23 (9 sk), Simić 14, Mirković 5, Savić 3 (6 sk), Milošević 11 (5 sk), Vuletić 16 (7 sk).

U prvom poluvremenu, posebno u drugoj deonici, domaćin je imao odličan šut sa distance i pogađali su skoro sve što su šutnuli ka košu Tamiša.

Ipak u nastavku su gosti teško, ali sa mnogo entuzijazma sustizali prednost, a zatim, u finišu duela, doprineli dramatizaciji koja se retko sreće na sportskom priredbama. Posle isteka 40. minuta na semaforu je zasvetlucao skor 66:66.

U doigravanju, mogli su Pančevci i ranije da reše utakmicu, ali… Otišlo se u drugi produžetak. Tada su gosti imali zaostatak, ali, u poslednjim sekundama, staloženi Vuletić, jedan odbitak spustio je u koš Čačana i to je bio kraj.