Košarkaši Mladosti iz Zemuna pobedili su večeras u Novom Pazaru istoimenog domaćina sa 90:71 u utakmici trećeg kola Admiralbet Košarkaške lige Srbije.
Gosti su sjajno otvorili meč i već nakon prvi 10 minuta imali plus 19 u svoju korist.
Popićeva četa konsolidovala se u drugoj četvrtini, kada su uspeli da smanje vođstvo Mladosti i na poluvreme odu sa devet poena zaostatka.
Ipak, sve je rešeno sredinom drugog poluvremena, kada su gosti preuzeli sve konce igre u svoje ruke i rutinski priveli utakmicu kraju.

OKK Novi Pazar – KK Mladost Maxbet 71:90 (15:34, 25:15, 18:20, 13:21)
OKK Novi Pazar: Nekić 15, Brunčević, Talley 17, Jackson 9, Numanović , Alečković, Abdulraheem 14, Savić 6, Miculović, Jarebičanin 5 , Islamović 5.

KK Mladost: Tafra , Jugović 5, Todorić 3, Stepanović 14, Milenković 10, Gašić 20, Matović 10, Radojević , Matić , Fundić 13, Slavinskas 15. Foto Osman Jeijina #klsrb