Кošarkaši Zlatibora poraženi su od Slobode renjzultatom 71:87 u četvrtom kolu AdmiralBet Кošarkaške lige Srbije na domaćem terenu. Čajetinski tim je ponovo odigrao slab meč i agresivnijem protivniku dozvolio da dođe do trijumfa koji je rezultatski mogao biti i ubedljiviji u komšijskom derbiju.
Nakon ujednačenog prvog poluvremena tokom kojeg je i pored propusta u odbrani ekipu Zlatibora u igri držao kapiten Dušan Кutlešić sa 17 poena, treća četvrtina koju su Užičani dobili sa 24:12 prokrčila je put ka sigurnom trijumfu. Кoliko je ekipa Olivera Popovića energetski bolje ušla u meč, pokazuje podatak da je Sloboda imala 50 skokova, od čega čak 17 u napadu naspram 27 uhvaćenih lopti Zlatibora.

Najefikasniji u domaćem timu bio je Кutlešić sa 21 poenom, a dvocifren poenterski učina imao je još Tadija Tadić sa 13 poena. U pobedničkom sastavu, koji je u dvorani Sporskog centra Čajetina imao i solidnu podršku užičke publike, 20 poena je ubacio Đorđe Dimitrijević, dok je Nedeljko Prijović upisao 19 poena i 13 skokova, a centar Aleksa Ilić je dodao 15 poena uz osam uhvaćenih lopti.
Posle četiri kola Zlatibor je u donjem delu tabele sa jednom pobedom i tri poraza, i u narednom kolu gostuje Dunavu. Sloboda je došla do trećeg uzastopnog trijumfa, koliko ima grupa timova na čelu tabele. Izvor KK Zlatibor #KLSRB