Košarkaši Vojvodine i dalje ne znaju za poraz. Novosađani su večeras u utakmici trećeg kola AdmiralBet Košarkaške lige Srbije, savladali domaći OKK Beograd rezultatom 99:64.
Gosti su u prve dve četvrtine bili mnogo bolji tim, naročito u odbrani, pa su na odmor otišli sa velikih dvadeset poena prednosti.
Očekivala se bolja igra „plavo-belih“ u nastavku, ali su Novosađani zadržali visok nivo igre i pored nešto jačeg otpora domaćih, naneli im prvi ovosezonski poraz.
OKK Beograd – Vojvodina mts 64:99 (15-28, 16-23, 19-20, 14-28).
OKK Beograd: Brekić 6, Đulović 21, Siby 1, Mušicki 4, Vojinović 3, Solomun, Tomašević 2, Nikolić 10, Srzentić 4, Anđušić 5, Gačić 8, Drezgić.
Vojvodina mts: Rebrača 13, Banjac 11, Ljubičić 2, Ašćerić 14, Bumbić 6, Smith 6, Savić 3, Stajčić 12, Jagodić Kuridža, Savanović 7, Dingle 18, Johnson 7. #klsrb