11.03.2021.
DUNAV NEMOĆAN PROTIV VOJVODINE

Košarkaši Dunava pretrpeli su sedamnaesti poraz u Košarkaškoj ligi Srbije. Večeras je u hali "Park" Vojvodina delovala mnogo ubedljivije i lako stigla do novog trijumfa rezultatom 72:94.

Može se slobodno reći da su Novosađani celim tokom meča kontrolisali igru i rezultat. Veoma čvrsta odbrana, na granici faula kao i brz protok lopte u napadu je krasila ekipu trenera Miroslava Nikolića.Već posle prve četvrtine Vojvodina je imala +9, dok je na kraju prvog poluvremena na semaforu stajalo 32:49.

Ni u drugom poluvremenu gosti nisu "spuštali gas". Polovinom treće deonice prednost je narasla i do +32 (34:66). U poslednjem kvartalu, Dunav je uspeo da napravi seriju od 8:0 i smanji zaostatak.Na kraju konačnih 72:94. Najefikasniji u redovima Dunava su bili Kovačević i Grković sa 16. Majstorović je dodao 10. Narednu utakmicu Dunav igra ponovo na svom terenu, u sredu od 19h protiv Tamiša. Izvor KK Dunav #KLSRB