27.02.2021.
ALASI OSTVARILI BITNU POBEDU

DUNAV - ZLATIBOR 88:82 U 24.kolu KLS, Dunav je na svom parketu ostvario pobedu nad ekipom Zlatibora, rezultatom 88:82 (18:21, 18:17, 27:16, 25:28). Gosti su u utakmicu ušli kao favoriti, obzirom na poredak na tabeli ali su Alasi verovali da mogu do bitne pobede. U prvom poluvremenu viđena je izjednačena borba, ekipe su se smenjivale u vođstvu a Zlatibor je na odmor otiša sa košem prednosti. Za razliku od većine prethodnih utakmica, Dunav je odigrao odlično u trećoj četvrtini pa je na početku poslednje deonice imao i dvocifrenu prednost (64:54). Gosti iz Čajetine nisu se predali i uspeli su u potpunosti da se vrate u utakmicu (75:75). U neizvesnoj završnici, Alasi su bili mirniji i na kraju zasluženo slavili, otstvarivši važnu pobedu. Dunav u sredu u Beogradu igra zaostalu utakmicu protiv Dinamika. Izvor KK Dunav #KLSRB