17.12.2020.
Dinamik bolji od Kolubare u Mionici.

Kosarkasi Kolubare porazeni su od kosarkasa Dinamika u Mionici rezultatom 82:74( 26:24 ; 11:23 ; 20:15; 17:20 ).

U zaostaloj utakmici KLS kosarkasi Kolubare su bolje usli u mec, i u ranoj fazi utakmice odlicnom igrom u napadu stekli su prednost od 10 poena prednosti. Izgledalo je kao da ce ovo biti jos jedno odlicno vece za zeleno crne. Ipak do kraja prve cetvrtine, gosti su uspeli da dodju u egal, i da anuliraju veliku prednost domacina. U drugoj cetvrtini, kosarkasi Dinamika dobrom igrom u napadu preuzimaju prednost, i sigurnom igrom u drugoj cetvrtini prave prednost od 12 razlike, dok na poluvreme odlaze sa 10 poena vise od domacina.

U drugom poluvremenu gosti su nastavili da uvecavaju prednost, i delovalo je kao da ce uspeti da lako odnesu bodove u Mionici. Ipak, kosarkasi Kolubare su uspeli da furioynom igrom stignu goste, i da dovedu utakmicu na dva poseda.

Ipak, gosti su mirnom igrom, i poenima Akaija i Đorđevića uspeli da zadrže stečenu prednost i da mirno privedu utakmicu kraju u svoju korist.

U ekipi Kolubare : Đorđević 17 pts, Simić 16 pts, Vitković 16 pts, Gašić 13 pts, Vuletić 7 pts, Šparović 2 pts

U ekipi Dinamika : Akay Mert 19 pts, Glas 16 pts, Đorđević 15 pts, Vasiljević  14 pts Izvor KK Kolubara Lazarevac 2003 #KLSRB