18.10.2020.
Zlatibor siguran u Užicu

Košarkaši Zlatibora slavili su u derbiju 4. kola sa 74:82 (19:17, 34:37, 50:64, 74:82) u meču tokom kojeg su gosti kontrolisali igru protiv perspektivne i mlade ekipe Slobode. Zlatibor je bolje ušao u meč, međutim Sloboda je uspevala da uhvati rezultatski priključak sve do poluvremena. Treća četvrtina bila je presudna. Gosti su trojkama zasipali koš Užičana, koji nisu imali rešenje za napad protivnika. Dominirali su Papić, Kutlešić, Mitrović i Vorkapić. Sloboda je pokušala da u finišu unese neizvesnost, ali iskusni Čajetincu priveli su uspešno kraju večerašnji meč. Sloboda je imala čak 16 promašenih bacanja, sa takvim učinkom nije se moglo do pobede. Bolji od ostalih u taboru Užičana bili su Nikolić sa 29 poena i 10 skokova, Ilkić i Vojinović zabeležili su po 14 poena. Kod gostiju istakao se iskusni Papić sa 14 poena, Kutlešić je brojao do 14, dok se Mitrović zaustavio na 12 poena. Izvor KK Sloboda