03.03.2020.
Lavovska borba Mladosti i Novog Pazara

Uzbudljiv meč između ekipe Novog Pazara i Mladosti, u kojem je gostujuća ekipa pobedila sa rezultatom 109:110, držao je prisutnu publiku u neizvesnosti u poslednjim minutima utakmice. Uprkos skraćenom sastavu ekipe, Mladost je bila spremna i znala je da se susreće sa ozbiljnim protivnikom, što se moglo i videti iz vođstva koju su prvotimci Mladosti imali od petog minuta pa sve do polovine meča. Međutim, nakon pauze, seniori Novog Pazara menjaju strategiju, nakon čega sledi lavovska borba domaćina i gosta. U poslednjim sekundama meča ni Michael Anthony iz ekipe Novog Pazara, ni Igor Mijailović iz ekipe Mladosti ne uspevaju da naprave razliku, te rezultat ostaje zakucan na 100:100, što otvara produžetak utakmice. U produžecima se borba nastavlja, međutim, veliki broj izgubljenih lopti domaće ekipe stavlja gostujuću ekipu u prednost i donosi joj pobedu 109:110. Čestitamo ekipi Novog Pazara na pobedi i zahvaljujemo im se na fer i korektnoj igri! Na strani domaćina najviše su se istakli Thomas Dreschel (37 poena, 16 skokova) i Igor Mijailović (22 poena, 8 asistencija), a u gostujućoj ekipi David Miladinović (31 poen, 6 skokova) i Michael Anthony (25 poena, 9 skokova). Našem igraču Deril Takeru želimo brz oporavak i da se što pre pridruži ekipi na terenu! U narednoj utakmici ekipa Mladosti gostuje ekipi Vojvodine u Novom Sadu, u petak 6.2.2020. u 18:00 časova Izvor Kk Mladost