12.01.2020.
Treća vezana pobeda za Kolubaru

15. kolo Košarkaške lige Srbije, pobeda Kolubare 91:60 Tamiš (26-25, 17-18 , 27-5, 21-12)

Još jedna pobeda na domaćem terenu za mirniiji nastavak sezone. Jedna od najboljih partija izabranika trenera Dušana Radović od njegovog dolaska na klupu Kolubare. Ruzultat sa poluvremena (43:43),  najbolje oslikava igru obe ekipe u tom preiodu utakmice. Potpuno druga slika u nastavku utakmice.  Snažnom odbranom u drugom poluvremenu, domaći su goste iz Pančeva sveli na svega 17 postignutih poena.

Nikola Simić 24 pts, Brandon C Penn 20 pts (šut za 3 poena 4/4, 9 sk), Nikola Čvorović 14 pts, Petar Šparović 6 pts (5 as), Vukašin Sinđelić 6 pts ( 6sk 5 u napadu), Stevan Sinđelić 5 pts, Aleksandar Vuletić 5pts ( 10 sk, 10 as), Mihailo Todorović 5 pts (7 sk), Wesley Myers 5 pts, Uroš Plavša 1 pts . Izvor Košarkaški Klub Kolubara Lazarevac 2003