11.01.2020.
Mladost posustala u finišu

KK Sloboda iz Užica je savladala ekipu Mladosti rezultatom 95:121. Iako je Mladost pokušala da održi tempo sa ekipom Slobode kroz čitavu utakmicu, veliki broj grešaka, pogotovo u drugoj i četvrtoj četvrtini meča je presudio vođstvo gostima. Mladost je pokušala da parira mnogo boljoj ekipi Slobode, pogotovo u skokovima, međutim teško je parirati ekipi koja je trenutno prvoplasirana na tabeli. Brzom igrom i šutevima, Sloboda je uspela da napravi veliku prednost u poslednjoj četvrtini i zaslužno odnese pobedu u ovom meču! Mladost će još morati da poradi na stabilnosti mladih igrača, kako bi mogla da poboljša kvalitet igre. Čestitamo ekipi Slobode na pobedi i zahvaljujemo im se na fer i korektnoj igri. U sledećem meču Mladost se sastaje sa ekipom Tamiša, 18.1.2019. Izvor KK Mladost