15.12.2019.
POBJEDA NOVOPAZARACA

Novi Pazar bolji od zemunske MladostiNedelja , 2019-12-15 | 20:44:21 11.kolo KLS Pendik

Košarkaši Novog Pazara savladali su večeras ekipu Mladosti sa 91:86 (23:22, 19:21, 25:21, 24:22), u utakmici 11. kola Košarkaške lige Srbije.

Bila je to neizvjesna utakmica u prve tri četvrtine u kojoj se rezultat smjenjivao u korist jedne ili druge ekipe..Medjutim, košarkaši domaćeg tima i bez Todorovića koji se povrijedio u drugoj četvrtini uspijevaju da iskustvom i boljom igrom u odbrani steknu prednost koja je u jednom trenutku iznosila i 14 koševa razlike, da bi u poslednjem minutu, Grifin sa tri vezane trojke uspio da ublaži poraz svog tima.

U domaćem timu najefikasniji Aleksa Novaković sa 20 postignutih koševa dok je kod gostiju bio najefikasniji tamnoputi Taker koji je postigao 24 koša. Izvor OKK Novi Pazar