09.12.2019.
Prvotimci pobedili OKK Beograd

Utakmica 10. kola Košarkaške lige Srbije je bila puna neizvesnosti i uzbuđenja do samog kraja meča. Odlazak Bibbins-a je poremetio domaću ekipu, koja i dalje pokušava da se navikne na promenu u postavi i dolazak novog igrača Griffin Tyre Tyjuan Dajuan-a, koji se još uvek integriše sa timom. Ovu činjenicu je protivnik vešto iskoristio i uspevao da bude u prednosti tokom čitave prve polovine meča. Pobeda je bila veoma potrebna gostujućoj ekipi uzimajući u obzir da su u tom momentu imali samo jednu pobedu i osam poraza, koji su ih držali na dnu tabele. Međutim, u poslednjoj četvrtini Mladost staje na put toj ideji i odnosi pobedu rezultatom 81:76. Čestitamo našim momcima i nadamo se da će se ekipa Mladosti brzo naviknuti na promenu u timu i nastaviti ternutni niz od 4 pobede! Zahvaljujemo se ekipi OKK Beograda na fer i korektnoj igri! U nastavku takmičenja ekipa Mladosti gostuje ekipi OKK Novi Pazar, 14.12.2019. Izvor KK Mladost