31.12.2018.
ALASI NISU USPELI DA IZNENADE DORĆOLCE

DUNAV - DYNAMIC 72:82

Dunav nije uspeo da napravi iznenađenje u 15.kolu KLS. Beogradski Dinamik opravdao je ulogu favorita i slavio u Hali Park rezultatom 72:82 22:22, 22:22, 18:26, 10:12). Odlično su domaći igrači otvorili utakmicu i nakom pet minuta igre imali dvanaest poena prednosti (18:06). Do kraja prve deonice budi se Dinamik i u potpunosti se vraća u utakmicu. Do poluvremena izjednačena borba. Ekipe su se smenjivale u vođstvu ali ni jedna nije imala prednost pred treću deonicu (44:44). U trećoj četvrtini, gosti, zahvaljujući "dužoj klupi" prave osetniju prednost koju su uspeli da sačuvaju do kraja. Nisu se predavali igrači Dunava. Prilazili su u par navrata na dva poseda zaostatka ali nisu imali snage i umeća da stignu i preokrenu rezultat.