U derbi utakmici drugog kola AdmiralBet Košarakaške lige Srbije Sloboda je u dvorani Master u Zemunu savladala domaću Mladost rezultatom 74:70.
Prva četvrtina je protekla u rezultatskoj klackalici gde su se obe ekipe smenjivale u vodjstvu, i tako je bilo sve do poslednjeg minuta kada se ekipa Slobode odvojila na šest poena razlike (21:15).
Početak druge četvrtine doneo je agilniju igru domaćih, što se odrazilo i vođstvom od 25:23 u 15. minutu. U istom ritmu igralo se do kraja poluvremena, koje se završilo vođstvom domaćih – 37:34.
U drugom poluvremenu Mladost je pojačala odbranu i došla do najvećih devet poena razlike, ali Užičani se nisu predavali i odličnom igrom u završnici došli do pobede od 74:70.
Mladost Maxbet – Sloboda 70:74 (15:21, 22:13, 17:17, 16:23)
Mladost Maxbet : Tafra 1,Jugović 3, Todorić 4,Stepanović 2, Milenković 6, Vasić 3, Gašić 18, Matović 3, Radojević, Matić, Fundić 14, Slavinskas 16.
Sloboda : Harris 8, Punter 6, Bogićević 9, Ćitić , Šuškavčević 12, Božić 7, Aksentijević 8, Ilić 10,Radovanović 14, Reljić, Milosavčević.