Košarkaši Slobode prekinuli su neugodni niz od 5 uzastopnih poraza večerašnjom pobedom nad OKK Beogradom 94:77 (18:25, 50:40, 75:60, 94:77). Gosti su se dobro držali u prvoj četvrtini, u jednom trenutku imali i 7 poena prednosti (11:18), ali Sloboda je odlično odigrala drugu četvrtinu, sjajan je bio centar David Miladinović, koji je dominirao u tom delu meča, OKK Beograd nije imao rešenje za njega. U drugom delu meča pridružio mu se i Prijović sa 4 trojke, tako da gosti nisu imali nikakve šanse. Bolji procenat šuta za 2 poena bio je na strani Slobode, a gosti su imali čak 15 izgubljenih lopti. U poslednjoj deonici meča priliku su dobili i igrači sa manjom minutažom, koji su opravdali poverenje trenera Olivera Popovića.

Najbolji u pobedničkoj ekipi bili su Prijović sa 24 i Miladinović sa 20 poena (9 skokova). U redovima gostiju istakao se Kovačević sa 26 poena, dok je Grbović brojao do 20. U narednom kolu Sloboda gostuje u Zemunu ekipi Mladosti. Izvor KK Sloboda #KLSRB