Seniorski tim OKK Beograda večeras je na gostujućem parketu ostvario pobedu u susretu 27. kola AdmiralBet Košarkaške lige Srbije u sezoni 2022/23. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom Kolubare LA 2003 i slavili rezultatom 90:109 (15-24, 22-31, 25-24, 28-30).

Sinoć je u susretu 27. kola AdmiralBet Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali SC Kolubara odmerila snage sa ekipom KK Kolubara LA 2003 i ostvarila sedamnaestu ovosezonsku pobedu. Plavo-beli su odlično otvorili utakmicu i posle prve dve četvrtine stekli čak osamnaest poena prednosti. Domaći tim je u nastavku utakmice pružio jači otpor, ali nedovoljan da meč učini neizvesnim.

Najbolji u redovima domaćeg tima bili su Stefan Ethan (23p, 4sk, 4as, 1uk), Dušan Stojičić (18p, 11sk, 2as, 1uk, 2blk), Brandon C Penn (16p, 3sk, 1as), Branislav Sužnjev (11p, 5sk, 5as, 1uk) i Vukašin Sinđelić (10p, 1sk, 1as), dok su se u redovima plavo-belih istakli Stefan Miljenović (39p, 2sk, 5as, 1uk), Nikola Topić (22p, 3sk, 4as), Andrija Jelavić (16p, 17sk, 2as, 4uk), Filip Jović (11p, 4sk, 1uk) i Predrag Samardžiski (8p, 8sk, 3as). U narednom 28 kolu ekipa OKK Beograda će biti domaćin, a odmeriće snage sa ekipom Tamiša. Foto Kolubara Uzvor OKK Beograd #klsrb