Spartak Office Shoes – Mladost Maxbet 90:80 (27:21, 23:21, 17:22, 23:16)
Košarkaši Spartaka po drugi put u sezoni savladali su ekipu Mladosti, i to znatno teže nego u prvom meču u Zemunu. Spartak je od osmog minuta bio u vođstvu, na poluvremenu (50:42), ali su igrači Mladosti u finišu opasno pripretili domaćinu. Istina, stigli su samo do izjednačenja (69:69), ali kako su Subotičani zbog penala ostali bez Hardija (kao i od ranije bez Danilovića zbog bolesti), ušlo se u neizvesnu završnicu. Poslednjih šest minuta Spartak je odigrao iskusnije, iskoristio sve raspoložive resurse i slavio.

Domaći su dominirali u skoku (46 prema 27 Mladosti), a imali su i veći broj asistencija (21-14). Spartak je imao petoricu dvocifrenih: Barna 22, Bojić 15, Jugović 12, Sokolović i Hardi po 11 poena. Kod gostiju Radosavljević 20, Dejvis 15, Opoku 14 i Živojinović 13 poena.
Spartak je trenutno na koti 4, a Mladost je na 50 % uspešnosti.

U narednom kolu Spartak gostuje ekipi Kolubare LA 2003, dok Mladost MaxBet ponovo gostuje, ovoga puta u Vršcu. Izvor MKK Spartak Office Shoes #klsrb