Kakav meč, kakva utakmica, kakav ambijent, kakvo navijanje !!! Meč koji pokazuje kvalitet Admiral Bet Košarkaške lige Srbije ! SlobodaZlatibor Gold gondola 93:87, nakon produžetka (27:16, 13:29, 27:25, 18:13, 8:2)
Više od 1300 gledalaca imalo je večeras priliku da uživa u pravom košarkaškom spektaklu koji su im ponudili košarkaši Slobode i Zlatibora Gold gondole. Duel dvojice mladih stručnjaka , Vladimira Lučića sa jedne i Strajina Nedovića sa druge strane, ovoga puta se završio u korist Slobode, koja je imala više hrabrosti i sreće u produžetku.

Sloboda je krenula silovito, praćena sjajnom podrškom svojih navijača, šut je bio oružje kojim je Sloboda došla do prednosti od 27:18.
Druga četvrtina donela je preokret, Sloboda je grešila, iskusna ekipa Zlatibora to je obilato koristila, blistao je kapiten Đukanović, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 40:47 u korist gostiju.
Drugo poluvreme donosi sjajnu igru obe ekipe, sve je prštalo u Velikom parku, sjajni potezi, trenersko nadmudrivanje, navijanje…
Sloboda je imala šut za pobedu, ali Džejlen Finč nije pogodio iz veoma teške pozicije, pa se moralo u produžetke. Nošeni fantastičnom publikom, Sloboda je uspela da dođe do pobede u najboljem ovosezonskom izdanju.
U ekipi Slobode standardno odličan Vuk Borovićanin sa 26 poena i 10 skokova, Đorđe Božić precizan kada je najpotrebnije (20 poena), Finč je bio odličan u odbrani i efikasan u napadu (16), dok je kapiten Ćubić ubacio 10 poena .
U ekipi iz Čajetine sjajan je bio Đukanović sa 29 poena, centar Nikolić je dodao 17, a Zahiragić 13 poena . U sledećem kolu Sloboda gostuje u Pančevu ekipi Tamiša Izvor KK Sloboda #klsrb