Košarkaši Vojvodine savladali su večeras na domaćem terenu ekipu Dynamika rezultatom 103:66 u poslednjoj utakmici drugog kola Admiral Bet Košarkaške lige Srbije.
Odlučni od samog starta da i iz ovog meča izađu kao pobednici, izabranici trenera Isakova ušli su maksimalno ozbiljno u susret. Prvi kvartal završili su sa 17 poena u plusu, a u istom ritmu nastavili su i u drugoj četvrtini te se na poluvreme otišlo sa prevelikih 21 u korist domaćih.

Trudio se Dynamik da čvrćom odbranom smanji razliku protivnika, ali Vojvodina se pokazala kao prevelik zalogaj za Dorćolce.
Već početkom drugog poluvremena bilo je jasno da će bodovi ostati u Novom Sadu, a treba istaći sjajnu igru Luke Ašćerića koji je ostvario double-double učinak (13 poena, deset skokova uz šest asistencija).
Vojvodina mts – Dynamik BalkanBet 103:66 (32:15, 25:21, 26:15, 20:15)
Vojvodina mts: Rebrača 17, Banjac, Ljubičić 5, Ašćerić 13, Bumbić 4, Smit 13, Savić 13, Stajčić 7, Jagodić Kuridža 7, Savanović 2, Dingle 14, Johnson 8.
Dynamik BalkanBet: Robinson 12, Ristić 14, Dismhman 8, Protić 2, Lugić 5, Plisnić, Petrović, Lakić 10, Malešević 8, Dišić 2, Kostić 5, Nekić. #klsrb