Reprezentacija Košarkaške lige Srbije bila je bolja od selekcije Republike Srpske rezultatom 83:75 (27:22 20:12 10:22 26:19) u utakmici koja je odigrana u okviru 23 Košarkaškog sabora Republike Srpske koji se održava u Bijeljini. Uoči utakmice Dalibor Ilić je proglašen za najboljeg košarkaša Republike Srpske za 2021. godinu.

Na poluvremenu utakmice održano je takmičenje u zakucavanju, gdje je pobjednik bio Lazar Dražić iz KK Prijedor Spartak, dok je najbolji u šutiranju trojki bio Srđan Lončar takođe iz KK Prijedor Spartak.Najbolji u selekciji Republike Srpske bio je Marković sa 17 poena dok je Kecman je imao dabl-dabl učinak 12 poena uz 10 skokova.
Reprezentaciju KLS Ilić, koji je baš kao i Marković ubacio 17 poena, dok su dvocifren učinak imali još Dimitrijević 11 i Karapandžić 10 poena.

REPUBLIKA SRPSKA – KOŠARKAŠKA LIGA SRBIJE 75-83 po četvrtinama (22:27 12:20 22:10 19:26)