Slodes SoccerBet -Tamiš (81-69) po četvrtinama (16-17, 20-21, 23-18, 22-13)
Izuzetno važna pobeda mladog tima u delu sa Tamišom u četvrtom kolu AdmiralBet Košarkaške lige Srbije
Posle velike borbe Slodes je ostvario debitantsku pobedu u prvoligaškoj konkurenciji. U zanimljivoj utakmici gde su se ekipe smenjivale često u vođstvu boljom igrom u drugom poluvremenu Slodes je uspeo da odbrani domaći teren. Tamiš je početkom drugog poluvremena poveo sa 9 poena prednosti (36-45) ali je u ubrzo Slodes uspeo da sustigne rivala i poslednju četvrtinu uđe sa minimalnom prednošću. U poslednjoj deonici je pružena najbolja igra i taj deo je završen rezultatom (22-13) što je donelo dvocifrenu prednost na kraju meča. Čestitke igracima Tamiša na pruženoj igri, a naš tim očekuje u narednih sedam dana gostovanje ekipi Vršca a potom i duel sa Slobodom iz Užica. Izvor KK Slodes #KLSRB