2.Kolo AdmiralBet KLS: Spartak Office Shoes – Zdravlje Leskovac 83:70 po četvrtinama (20:26, 24:13, 19:14, 20:17)
Košarkaši Spartaka ostvarili su prvu ovosezonsku pobedu na debiju pred domaćom publikom nakon trogodišnjeg odsustvovanja iz društva najboljih. Imperativ pobede odrazio se na igrače domaće ekipe, te su u prvih pet minuta ubacili samo 4 poena. Sredinom prve deonice Subotičani hvataju priključak, ali gosti ipak četvrtinu završavaju vođstvom (20:26). Drugi period igre protekao je u znaku Spartaka čiji su igrači stegli odbranu i sa par kontri i polukontri stekli malu ali opipljivu prednost (44:39). U trećoj deonici susreta Subotičani su imali konstantnu prednost između 8 i 10 poena sa kojom su i ušli u poslednju fazu meča (63:53). Igrači Zdravlja u poslednjoj četvrtini nisu pretili domaćinu, tako da je razlika u jednom trenutku iznosila i 18 poena u korist domaćih što svakako nije realna slika ove dinamične utakmice odigrane pred prilično popunjenim tribinama. U Spartaku Nikolson je ubacio 16, Hardi 12, kod Zdravlja Lampkin 16. Izvor i foto: MKK Spartak Office Shoes #KLSRB