Sloboda – Dunav 86:82
Košarkaši užičke Slobode i Dunava iz Starih Banovaca odigrali su veoma uzbuljiv prijateljski meč u kome je na kraju, posle penal završnice slavila domaća ekipa rezultatom 86:82.
Prvo poluvreme susreta odigranog u hali „Veliki park“ u Užicu proteklo je u izjednačenoj borbi. Uživanje je bilo gledati mnoštvo mladih košarkaša željnih dokazivanja na obe strane parketa. Na kraju prvih 20 minuta rezultat je glasio 42:40.
Rezultatska klackalica se nastavila se i u drugom delu susreta. Domaćini su povremeno pravili blago osetniju prednost ali Dunav je uvek imao adekvatan odgovor.
Na kraju, ušlo se u penal završnicu gde je više sreće imala ekipa Slobode i slavila sa 86:82.
U redovima Dunava istakao se Vukčević sa 23 poena. Pratili su ga Malidžan sa 14, Tanasković sa 12 dok su Radovanović i Juzbašić dodali po 11. Kao i uvek, veliku požrtvovanost i energiju u odbrani doneo je kapiten Miljković koji je postigao 7 koševa.