Senjorski tim OKK Beograda je večeras na svom parketu pretrpeo poraz u sedamnaestom susretu aktuelne košarkaške sezone 2021/22. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom Novog Pazara koja je nakon produžetka slavila rezultatom 93:99 (16-18, 24-19, 17-18, 25-27, 11-17).

Večeras je u susretu 17. kola AdmiralBet Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali “Mega Factory“ u Beogradu odmerila snage sa ekipom OKK Novi Pazar i pretrpela osmi ovosezonski poraz. Plavo-beli su igrali odlično tokom većeg dela utakmice i bili blizu trijumfa, ali je nakon neizvesne završnice u poslednjoj četvrtini meč otišao u produžetak. U dodatnih pet minuta gosti iz Novog Pazara su imali više koncentracije i zasluženo stigli do vrednih bodova.
Najbolji u redovima plavo-belih bili su Oleksandr Kobzystyi (20p, 15sk, 2as, 2uk, 1blk), Andrija Grbović (20p, 10sk, 1as, 2blk), Mihailo Mušikić (19p, 4sk, 1as, 2blk), Luka Mitrović (11p, 1sk, 11as) i Luka Bogavac (9p, 8sk, 4as), dok su se u redovima gostiju istakli Fahrudin Manjgafić (24p, 10sk, 4as, 2uk, 1blk), Matija Novković (20p, 3sk, 3as, 3uk, 1blk), Asmir Numanović (18p, 6sk, 4as), Altin Islamović (17p, 6sk, 2as, 1uk) i Nemanja Nikolić (15p, 10sk, 7as).

U narednom susretu koji je na programu predstojećeg vikenda ekipa OKK Beograda će biti gost ekipe Zdravlja. Foto Ivica Izvor OKK Beograd #KLSRB