Domaća Kolubara nije uspela da odbrani domaći teren u okršaju sa mladim timom OKK Beograda. Konačan rezultat bio je 86:97 (29:17, 21:25, 20:28, 16:27)
Utakmica je krenula čvrsto na oba kraja terena, igralo se koš za koš. Bolji šut domaće ekipe, konkretno Simića dovodi u prednost domaći sastav koji je u prvoj četvrtini stigao do prednosti od 12 poena. Druga četvrtina nam donosi nešto bolju igru gostujuće ekipe, koji hvataju priključak veoma brzo. Ušlo se u igru koš za koš. Mušikić u gostujućoj ekipi vezuje bekoliko poena i na poluvreme se odlazi prednošću Kolubare od 8 poena. U drugo poluvreme je ekipa OKK Beograda vidno ušla sa više energije i želje za pobedom. Veoma brzo su uspeli da anuliraju prednost Kolubare i uvedu utakmicu u ritam koji je njima odgovarao. Domaća ekipa je teško dolazila do poena i rešenja u napadu, dok su domaći preko raspoloženih igrača uspeli da izjednaxče rezultat i u poslednju četvrtinu se ušlo rezultatom 70:70. Početak poslednjeg dela utakmice donosi nam veoma dobru igru gostujuće ekipe koja ubrzo dolazi do prednosti. Domaći su pokušavali da odgovore mladim igračima protivničke ekipe, ali ih nije poslužilo njihovo najbolje oružje, šut. Gosti su u jednom trenutku stigli do prednosti od 12 poena, što na kraju i nije bilo dostižno za ekipu Kolubare.

Kod domaće ekipe: Simić 20pts, Hadzifejzović 18pts, Andrejević 15pts
Kod gostujuće ekipe: Mušikić 21pts, Kovačević 20pts, Mitrović 19pt