Košarkaši Radničkog su u utakmici 28. kola AdmiralBet Košarkaške lige Srbije poraženi u svojoj SBB hali Jezero od ekipe Zlatibora rezultatom 88:95 (35:18, 23:25, 15:26, 15:26).
Novim porazom, Kragujevčani su ostali na pobedu ispod zone neispadanja tako da ih u naredna dva kola isto toliko pobeda i jedan poraz Kolubare ostavljaju u elitnom takmičenju. Po ko zna koji put je Radnički sjajno otvorio meč i dobio prvu četvrtinu sa čak 17 poena prednosti. Tokom drugih 10 minuta igre, uspeo je da zadrži razliku i na poluvremenu ima velikih 15 poena viška.

I po ko zna koji put ove sezone, potpuni sunovrat u drugom delu meča. Ništa posebno nije odigrala ekipa iz Čajetine, bolje reći, pustila je domaće da sami sebe „unište“. Koliko se Radnički oslonio na šut za tri poena govori podatak da je tek na minut i 7 sekundi do kraja utakmice izveo prva slobodna bacanja. Pogodili su Crveni u prvom delu čak 12 trojki, ali zato u drugom delu „celu“ jednu.
Opstanak je „kilometrima“ daleko i možda bi i postojala nada da igra kragujevačkog tima može da se dovede u red. Izvor KK SPD Radnički #KLSRB