Ekipa Mladost MaxBet savladala je ekipu Vršca rezultatom (81:76). Značajna pobeda na početku sezone koja daje veliki vetar u ledja našoj mladoj ekipi. Od prvog minuta utakmice videla se velika želja za pobedom i dokazivanjem. U prvoj četvrtini ekipa Vršca ostvarila rezutatsku prednost od 8 poena razlike (14:22) što su igrači Mladosti uspešno stigli i na poluvreme otišli sa prednošću od 3 poena (41:38). Celo drugo poluvreme proteklo je u neizvesnosti, a pri kraju su se bolje snašli naši momci ostvarivši pobedu (81:76)

Najefikasniji u našoj ekipi bio je Vuk Vulikić sa 22 poena, a pratili su ga Gašić, Živojinović i Knežević sa po 14 poena gde je Knežević još imao i 14 skokova čime je ostvario dabl dabl učinak. Kod gostiju najefikasniji su bili Đorđević sa 18 i Nelson Lamar sa 16 poena.Čestitamo našim momcima na pobedi. Zahvaljujemo se ekipi Vršca na fer i korektnoj igri. Nastavljamo sa treningom, jer nas prvi sledeći meč očekuje već u subotu sa ekipom Metalca Izvor: KK Mladost MaxBet #klsrb