Ekipa Mladosti je savladala ekipu Radničkog rezultatom 102:94. Pobeda koja dolazi nakon serije poraza pruža novu motivaciju i snagu za vraćanjem kvaliteta igre na visok nivo. Već u prvoj četvrtini smo uspostavili rezultatsku prednost koja je dostigla vrhunac polovinom treće četvrtine. Gosti nisu želeli lako da se predaju, pa im treba čestitati na borbenosti. Smanjivši rezultatsku prednost pokušali su da preokrenu rezultat, ali u tome nisu uspeli i pobeda je pripala domaćinu.

Najviše poena za ekipu Mladosti su ostvarili Livingston (25 poena), Bojić (24 poena) i Gibson (21 poen). Kovačević, Livingston, Bojić i Gibson su imali po 4 skoka, a bilo nam je izuzetno drago da smo videli i povratak Klavžara na teren, koji je postigao 7 asistencija. Iz redova ekipe Radničkog najviše poena je ostvario Đerasimović (27 poena), dok je Katić ostvario 11 skokova i 8 asistencija. Čestitamo našim prvotimcima na pobedi! Zahvaljujemo se ekipi Radničkog na fer i korektnoj igri! U nedelju igramo još jedan meč na domaćem terenu, ovoga puta sa ekipom Slobode iz Užica. Izvor KK Mladost MaxBet #KLSRB