U 25.kolu AdmiralBet Košarkaške lige Srbije, Dunav je na svom terenu poražen od ekipe Mladost MaxBet rezultatom 77:88 (23:18, 16:26, 22:24, 16:20).
U izuzetnoj atmosferi koju su priredili navijači Dunava, pre svega članovi mlađih kategorija, viđena je odlična i uzbudljiva utakmica. Dunav je dobro počeo i tokom prvog poluvremena ekipe su bile izjednačene. Mladost se pred odmor odvojila na +5 (39:44) ali ključna je bila treća četvrtina u kojoj su gosti u jednom momentu imali i +16 (50:66). Domaći igrači uspeli su u poslednjoj deonici da smanje prednost i dođu u par navrata na dva poseda zaostatka ali nisu imali snage i koncetracije da u potpunosti preokrenu utakmicu ili uvedu u neizvešnu završnicu. Dunav narednog vikenda gostuje u Kraljevu a Mladost putuje na Zlatibor. Izvor KK Dunav #KLSRB