Još jedna pobeda na domaćem terenu za prvotimce Mladosti MaxBeta, ovoga puta u 5. kolu AdmiralBet KLS protiv ekipe Tamiša, rezultatom 82:73
Ekipa Mladosti uspela je da nametne svoj ritam već u prvoj četvrtini i stekne rezultatsku prednost (20:15), koja se povećavala do kraja prvog poluvremena te je tako Mladost otišla na pauzu sa prednošću od 15 poena (46:31).
U drugom poluvremenu prvotimci Tamiša uspeli su da poljuljaju stabilnu igru Mladosti i tako početkom četvrtog perioda smanje razliku na samo četiri poena. Medjutim posle nekoliko dorih odbrana i napada Mladost uspeva da se stabilizuje i ovaj meč završi u svoju korist. Najefikasniji u ekipi Mladosti bio je Steren Knežević sa indeksom 20, a prati ga Vuk Vulikić indeksom 19 i dabl/dabl učinkom. Najviše poena postigao je kapiten Marko Milenković (19). Kod gostiju najefikasniji bili su kapiten Terzić sa 20 poena i Andrews Jaylen sa 13 poena. Čestitamo našim momcima na pobedi! Zahvaljujemo se ekipi Tamiša na fer i korektnoj igri! Nastavljamo sa treningom, jer nas već sledeće nedelje čeka teško gostovanje Novom Pazaru. Izvor KK Mladost MaxBet #klsrb