Kao da na treninzima vežbaju upravo dramatične završnice, košarkaši Tamiša večeras su zabeleži drugi ovosezonski trijumf, slaveći sa pola koša nad domaćom Slogom rezultatom 79:78.
Domaći su odigrali jako loše prvo poluvreme, naročito drugu četvrtinu, što su Pančevci znalački iskoristili i stigli do osetnije prednosti.
Konsolidovali su redove Kraljevčani nakon pauze, ušli silovito, anulirali prednost gostijiu i čak prešli u vođstvo.
Izabranici Bojana Jovičića ipak nisu odustajali od namere da bodove ponesu sa sobom. Okrenuli su rezultat u svoju korist, a dve sekunde pre kraja utakmice Aleksandar Pantelić je oba puta bio nesiguran sa linije slobodnih bacanja, što je gostima donelo drugu pobedu, za maksimalan učinak u prva dva kola KLS.

Sloga – Tamiš 78:79 (20:20, 13:25, 26:14, 19:20)
Sloga: Kostić 1, Miličić, Matović 19, Simović A., Holland 18, Kovačević 6, Simović N., Pantelić 7, Karapandžić 4, Dugalić 16, Savić 4, Stamenić 3.
Tamiš: Coureseault, Davenport 17, Živojinović 10, Collins 17, Čabrilo 3, Krstić, Radović 7, Knežević S.13, Todorović 10, Kojadinović 2, Knežević V., Nikolić.