KK Dunav KK Sloga (75:84)
U 11.kolu AdmiralBet Košarkaške lige Srbije, Sloga je slavila u hali Park u Staroj Pazovi rezultatom 75:84 (17:17, 17:22, 23:24, 18:21).
Obe ekipe pokazale su izuzetnu borbenost ali je iskusnija i fizički dominantnija ekipa iz Kraljeva zasluženo slavila. U prvih petnaest minuta utakmice igralo se koš za koš. Do poluvremena gosti su stekli blagu prednost koju su održavali i tokom treće četvrtine. Alasi, fizički inferiorniji, trošili su se i u odbrani i u napadu, što je uticalo na loš procenat šuta. U poslednjoj deonici Kraljevčani su došli i do dvocifrene prednosti i na kraju bez većih problema priveli utakmicu kraju u svoju korist. Mladi tim Dunava pružio je dobar otpor ali večeras nije uspeo da dođe do pobede protiv mnogo starije i iskusnije ekipe Sloge. Narednog vikenda Dunav gostuje u Kragujevcu a Sloga dočekuje ekipu Zlatibora. Izvor KK Dunav #KLSRB