KK Dynamic VipPay – KK Sloboda (99:88) po četvrtinama (21:27; 29:18; 18:20; 31:23) Beograd, 11.12.2021. Dynamic Arena Sudije: Jevtović, Pešić, Vlahović Delegat: Andrijanić
KK Dynamic Vip Pay: Bošković 9 (6 skokova, 4 asistencije, 2 uk.lopte, 1 rampa, index 15), Milijašević 11 (2 skoka, 3 asistencije, 1 uk.lopta, index 8), Stefanović, Onan 12 (8 skokova, 7 asistencija, index 16), Ristić, Radosavljević 13 (4 skoka, 1 asistencija, 2 uk.lopte, index 17), Dabović, Medarević 16 (5 skokova, 1 asistencija, 1 uk.lopta, 1 rampa, 3/3 za 3 poena, index 14), Šulović 5 (4 skoka, index 5), Babović 2 (2 skoka, 2 asistencije, 1 uk.lopta, index 6), Paunović 9 (4 skoka, 4 asistencije, 3 uk.lopte, index 12), Đorđević 22 (4 skoka, 1 asistencija, 1 uk.lopta, index 18) Trener: Nikitović
KK Sloboda: Prijović, Bogićević, Ilkić 9 (4 skoka, 2 asistencije, 1 uk.lopta, index 10), Ćubić 9 (2 skoka, index 2), Novak 11 (4 skoka, 8 asistencija, 4 os.lopte, index 20), Božić 23 (1 skok, 2 asistencije. 2 os.lopte, 5/7 za 3, index 21), Blagojević 2 (1 skok, 1 os.lopta, index 3), Ilić 7 (3 skoka, 1 uk.lopta, index 6), Miladinović 12 (4 skoka, index 10), Matović, Matić, Dimitrijević 15 (3 skoka, 7 asistencija, 2 uk.lopte, index 13) Trener: Popović

Odličan meč viđen je u poslednjoj utakmici u ovoj kalendarskoj godini na Dorćolu. Sve što košarku čini magičnom igrom pokazale su ekipe Dinamika i Slobode. Agresivnost, dobro trčanje, precizni šutevi, veliki broj atraktivnih poteza….gledaocima u Dynamic Areni priredila su ova dva mlada tima. Izabranici Olivera Popovića su bolje otvorili utakmicu i prvi period završili rezultatom 21:27. U drugoj četvrtini Dorćolci su pojačali odbranu i efikasnost pa se na veliki odmor otišlo pri rezultatu 50:45. Košgeterski obračun nastavljen je i u drugom poluvremenu. Izabranici Saše Nikitovića su osetniju prednost ostvarili u poslednjoj četvrtini i na kraju zasluženo slavili. U poslednjem kolu prvog dela KLS KK Dynamic Vip Pay gostuje Dunavu a Sloboda dočekuje Tamiš. Izvor KK Dynamic VipPay #KLSRB