Nakon nekoliko vezanih poraza ekipa Mladosti Maxbeta uspela je da savlada kraljevčane ekipu Sloge i tako prekine niz loših rezultata u 13.kolu AdmiralBet Košarkaške lige Srbije.
Utakmica je otvorena u dobrom ritmu, obe ekipe pokazale su odlučnost da meč završe u svoju korist. U prvoj četvrtini Mladost MaxBet ostvaruje prednost od šest poena (26:20), koje Kragujevčani pokušavaju da sustignu ali neuspešno, te je domaćin na pauzu otišao sa četiri poena prednosti (45:41). Na otvaranju drugog poluvremena ekipa Sloge uspeva da preokrene rezultat u svoju korist ali ne i da istu zadrži dovoljno dugo. Početkom četvrte četvrtine Zemunci su se konačno odvojili i meč priveli kraju finalnim rezultatom 96:84.

Najefikasniji u ekipi Mladosti MaxBet bio je Luka Vudragović sa indeksom 20, a prati ga Petar Živojinović sa indeksom 19.
U gostujućoj ekipi Sloge najviše poena postigao je Simeunović Djordje 17, a prati ga Stamenić Jovan sa 16 poena.
Zahvaljujemo se ekipi Sloge na fer i korektnoj igri. Nastavljamo sa treninzima jer nas već kroz nekoliko dana očekuje susret sa ekipom Vojvodine mts. Izvor KK MaxBet #klsrb