DYNAMIC VIP PAY – ZDRAVLJE 77:68
(33:16; 25:19; 11:14; 8:19) Beograd 27.10.2021. Dynamic arena Sudije: Paecelj, Sedlar, Marković Delegat: Tasić KK Dynamic Vip Pay: Stefanović 7 (2 skoka, 1 asistencija,1 os.lopta, index 8) , Milijašević 6 (1 asistencija, 3 os.lopte, 1 skok), Onan 8 (9 skokova, 3 asistencije, 3 os.lopte, index 12), Ristić, Radosavljević 6 (5 skokova, 2 asistencije, 2 os.lopte, ), Dabović, Medarević 5 (1 skok, 1 os.lopta), Šulović 6 (5 skokova, 3 asistencije, 6 os.lopti, index 8), Malešević (1 os.lopta), Babović 11 (4 skoka, 1 asistencija, index 14), Paunović 6 (8 asistencija, 4 skoka, index 13), Đorđević 22 (2 asistencije, 3-3 za dva, 6-5 za tri poena,1-1 za 1 poen, index 22) Trener: Nikitović
KK Zdravlje: Cekić, Stojković 3, Jović 5, Hudson 17 (5 skokova), Petković 7, Đorđević 11, Radivojević, Stamenković 8, Jovanović 10 (7 skokova), Vujasinović 2 (6 asistencija), Stajić, Bjelak 5 Trener: Spasić
KK Dynamic Vip Pay savladao je Zdravlje rezultatom 77:68. Mladi Dorćolci mleli su svog protivnika od samog početka utakmice. Još u prvoj četvrtini brzom i atraktivnom igrom napravili su dvocifrenu prednost. Viđeno je mnogo lepih i atraktivnih poteza, brzih kontri, preciznih šuteva iz daljine. Gosti iz Leskovca su na poluvremenu imali 23 poena zaostatka. Trener Nikitović je rasporedio minutažu svojim klincima i pružio šansu svim izabranicima što je uz dobru igru iskusnih Leskovčana smanjilo prednost domaće ekipe na kraju utakmice.
Već u nedelju tim Dinamika očekuju nova iskušenja kada gostuje ekipi Mladosti. Utakmica je na programu u 13 časova u hali Master. Izvor KK dynamic Vip Pay #KLSRB