Dynamic VipPay – Metalac (97:75) po četvrtinama (20:22; 29:20; 21:14; 27:19) Beograd. 26.01.2022. Dynamic Arena Sudije: Belošević, Živković, Krstić Delegat: Milićević

KK Dynamic Vip Pay: Bošković 15 (4 skoka, 1 asistencija, 1 uk.lopta, index 13), Akay 8 (2 asistencije, index 9), Milijašević 4 (2 skoka, 6 asistencija, 1 uk.lopta, index 11), Onan 12 (6skokova, 6 asistencija, index 18), Ristić (1 skok, 1 asistencija) , Radosavljević 8 (4 skoka, 1 asistencija, 2 uk.lopte, index 14), Glišić 6 (7 skokova, 2 asistencije, index 13), Medarević 16 (9 skokova, 2 asistencije, 2 uk.lopte, index 19), Šulović 8 (3 skoka, 2 asistencije, 1 uk.lopta, index 12), Babović 6 (2 skoka, 1 asistencija, 1 uk.lopta, index 5), Paunović 5 (2 skoka, 5 asistencija, index 7), Đorđević 9 (1 skok, 1 asistencija, 3 uk.lopte, index 10) Trener: Nikitović
KK Metalac: Bajić 9 (5 skokova, 1 asistencija, 1 uk.lopta, index 4), Aranitović 6 (4, index 7), Janković 5 (2 skoka, 1 asistencija, index 4), Stevenson 18 (5 skokova, index 22), Marjanović 22 (4 skoka, 4 asistencije, index 21), Stefanović 3 (3 skoka, index 5), Gnjato 2, Simjanovski, Mijajlović 10 (2 asistencije, index 10), Teofilović Trener: Ratkovica

KK Dynamic Vip Pay savladao je Metalac u odloženoj utakmici 17. kola AdmiralBet KLS. Interesantno je da se utakmica završila nakon 85 minuta od prvog sudijskog zvižduka. Oslabljeni Valjevci su uspevali da pruže otpor samo u prvih petnaestak minuta meča. Bilo je pitanje trenutka kada će mladi Dorćolci napraviti dvocifrenu razliku. Gledaoci u dvorani i kraj malih ekrana imali su priliku da vide veliki broj lepih poteza i atraktivnih zakucavanja izabranika Saše Nikitovića. Strateg Dinamika je rasporedio minutažu na svih dvanaest igrača i spremio ekipu za nove izazove. Već u subotu na Dorćol dolazi lider ovog i prošlogodišnjeg prvenstva, ekipa Mladosti. Utakmica je na programu od 18 časova Izvor KK Dynamic VipPay #KLSRB