Košarkaši Novog Pazara pretrpeli su večeras novi, četvrti poraz u nizu. Bolja od izabranika Milana Popića bila je ekipa Čačka 94, koja je u Dogušu slavila rezultatom 84:67.
Od samog starta meča gosti su nametnuli svoj ritam, a već u drugoj deonici stigli do prednosti od čak 30 poena, što je, ispostavilo se, za domaću ekipu bilo nemoguće za stići, a kamoli prestići.
Iako su u drugom poluvremnu Pazarci odigrali nešto bolje i poslednju četvrtinu čak i rešili u svoju korist, prednost Čačana je bila ogromna i zasluženo su upisali nova dva boda na svoj konto.

OKK Novi Pazar Salamander – KK Čačak 94 Quantox 67:84 (12:16, 8:28, 23:23, 24:17)

OKK Novi Pazar Salamander: Nekić 12, Brunčević, Talley 12, Jackson 11, Numanović , Alečković, Abdulraheem 9, Savić 13, Jarebičanin 6, Islamović 4.
Čačak 94 Quantox : Osawe 13, Radojičić 11,Grojić 15, Jović 12, Maksić ,Kočović 2, Stojičić 10, Alberton 8, Todorović 7, Dumić 3,Erić 3.