Košarkaši Vršca savladali su u derbiju 18.kola AdmiralBet Košarkaške lige Srbije ekipu Spartak Office Shoes iz Subotice ubedljivim rezultatom 87:66. Posle izjednačene prve četvrtine, Vrščani su utakmicu rešili već u drugoj četvrtini dobivši je 30:15 i na poluvreme otišli sa rezultatom 49:34.

Vrščane je do 13.pobede predvodio MVP lige Nelson Filips sa 18 poena, pratio ga je drugi najbolji igrač lige Stefan Simić sa 16 poena. U protivničkoj ekipi koju predvodi Vladimir Jovanović istakao se Luka Cerovina sa 13 poena, Radosavljević i Bojić su dodali 9, Cvetković i Stepanović 8 poena. U sledećem kolu košarkaši Vršca dočekuju ekipu Sloge iz Kraljeva, meč se igra u subotu 27.januara 2024. sa početkom od 18 časova. Izvor KK Vršac #klsrb