KK Dunav – KK Kolubara LA2003 (93:72)
U zaostaloj utakmici 19.kola AdmiralBet Košarkaške lige Srbije, Dunav je na svom terenu savladao Kolubaru rezultatom 93:72 (22:14, 27:20, 20:24, 24:14). Ovom pobedom Alasi su se revanširali Lazarevčanima za poraz iz prvog dela sezone, ujedno sada imaju i bolji međusobni skor ali su se i iskupili svojim navijačima za poraz od prošlog vikenda. Bila je ovo odlična partija košarkaša Dunava od prvog do poslednjeg minuta. Plavo beli otvorili su odlično utakmicu, poveli 10-0 i praktično do poslednjeg minuta održavali dvocifrenu prednost. Pokušavali su gosti na sve načine da se vrate u utakmicu i učine je neizvesnijom ali su domaći košarkaši kontrolisali rezultat energijom, trčanjem, dobrom odbranom i timskom igrom u napadu. Dunav naredne subote gostuje Zdravlju u Leskovcu. Izvor KK Dunav #KLSRB