OKK Beograd novu sezonu AdmiralBet Košarkaške lige Srbije otvorio je pobedom. „Plavo-beli“ su na svom terenu savladali ekipu Sloge rezultatom 95:86.

Izabranici Vuleta Avdalovića u meč su ušli silovito i već u prvoj četvrtini stigli do osetnije prednosti, koja je, ispostavilo se na kraju bila dovoljna za prvi trijumf.
Kraljevčani su u drugom poluvremenu zaigrali bolje i polako hvatali priključak, ali su domaći uspeli da u finišu utakmice zaustave nalet Sloge i na kraju upišu važnu pobedu.

OKK Beograd – Sloga 95:86 (29-13, 26-25, 22-28, 18-20).
OKK Beograd: Brekić 19, Đulović 10, Mušicki 7, Vojinović, Solomun 9, Tomašević 4, Nikolić 11, Srzentić 12, Anđušić 9, Gačić 14, Drezgić.
Sloga: Kostić, Miličić, Matović 11, Holland 23, Kovačević, Simović 5, Pantelić 10, Karapandžić 7, Dugalić 4, Savić 14, Gicić, Stamenić 12.