KK JokerKK Zdravlje Leskovac  85:74 (23:25, 22:15, 17:18, 23:16)
Joker (Sombor): Lugić 12, Kapetanović 11, Jugović 23, Brbaklić, Marković, Vukas 4, Krstanović, Kovačević 6, Stanojević, Simmons 7, Milin 20, Nikolić 2.
Zdravlje Leskovac: Nešić, D. Jović 8, Gavrilović 2, Đ. Jović 2, Harvey 12, Andrejević 12, Chiglikov 3, Tasić 5, Dugalić 8, Blakney 6, Callahan 16.
Ponovo su „jokeri“ pokazali koliko im znači podrška sa tribina. Blizu 1.000 gledalaca bilo je sinoć na tribinama gradske hale „Mostonga“: Oni su bili šesti igrač na terenu dajući podršku u ključnim trenucima i pomogavši Somborcima da upišu drugu vezanu pobedu na domaćem terenu.
Prvi koš na utakmici za ekipu trenera Željka Lukajića dao je junior Veljko Kovačević i pokazao da će se i na njega moći sve više računati i oslanjati u narednom periodu i u budućnosti. Usledio je šou Alekse Jugović i na semaforu je nakon 2. minuta pisalo 11:0! Gosti iz Leskovca uzvraćaju istom merom i sa svojom serijom 0:11 izjednačavaju na 11:11 u 5. minutu.

Izazvao je Jugović svojom trećom trojkom, od ukupno četiri, Leskovčane za 14:11, a odgovorio mu je Dugalić, 14:14. Svoju prvu trojku je potom pored svog imena upisao i Matija Milin, kome se pridružio Callahan za 17:17. Nastavljeno je u istom stilu, igrao se „koš za koš“, koji se prelio i na drugu četvrtinu do 18. minuta. U poslednjih 120 sekundi, „jokeri“ pokazuju više koncentracije i sa mini-serijom 5:0 odlaze na poluvreme sa istom tolikom prednošću +5, 45:40.
Od početka treće deonice osetio se pad u igri somborskog sastava, te leskovačka ekipa sa serijom 0:8 nakratko preuzima vodstvo, 48:46. Na ulasku u finiš trećeg perioda, gosti stižu i do svoje najveće prednosti 52:56 trojkom Jovića. Ali, „jokeri“ se vraćaju u ritam u poslednja 2 minuta i odgovaraju sa serijom 10:2, te zatvaraju treću četvrtinu sa +4, 62:58.
U prvih 6 minuta četvrte deonice, ekipa „Zdravlja“ tri puta preuzima (minimalno) vodstvo, ali nošeni podrškom sa tribina „jokeri“ maestralno igraju u poslednjih 4 minuta i prave niz od 15 poena, koji je nakratko prekinula dvojka Blakneya. Poslednjih 2 poena dao je mladi Kovačević, koji je tako i stavio tačku na sinoćnju veliku i važnu pobedu „Jokera“. Izvor KK Joker #klsrb