08.04.2019.
Kalendar i raspored za Supeligu Srbije sezona 2019
 
Posle odigranog susreta izmedju Crvene zvezde i Partizana u subotu 06.04 dobili smo finalni raspored i izged grupa u košarkaškoj Superligi Srbije. 


Zvaničan start je zakazan za 26.04 i od tad počinje nadmetanje za prvaka Srbije. Poznati su učesnici ABA lige koje čine: Crvena zvezda, Partizan, Mega i FMP kao i ABA 2 Borac i Novi Pazar. Raspored grupa pred Superligu izgleda finalno:


Grupa A : 1.Zlatibor, 2.Crvena zvezda. 3.OKK Beograd, 4.Borac, 5.Dunav, 6.FMP


Grupa B : 7.Tamiš, 8.Partizan, 9.Novi Pazar, 10.Sloboda, 11. Mega Bemaks, 12.Dynamic ( redosled po žrebnom izvlačenju)


U polufinalu će ukrštati timovi iz dve grupe po uobičajenom principu "A1 - B2 i B1 - A2", a termini polufinala su 2, 4. i eventualno 6. jun. U slučaju da oba polufinalna para svoje takmičenje završe u dve utakmice, datumi za finalne utakmice i utakmice za treće mesto, pomerili bi se za dva dana unapred.





RASPORED TAMIČENjA ZA SUPER LIGU - TAKMIČARSKA SEZONA 2019.





                                  GRUPA  A  


I KOLO 27.04.2019.                   VI.KOLO 15.05.2019


ZLATIBOR vs FMP                    FMP vs ZLATIBOR


C.ZVEZDA vs DUNAV                DUNAV vs C.ZVEZDA


BEOGRAD vs BORAC             BORAC vs BEOGRAD





II KOLO  01.05.2019.                  VII KOLO 18.05.2019.


FMP vs BORAC                      BORAC vs FMP


DUNAV vs BEOGRAD                 BEOGRAD vs DUNAV


ZLATIBORvs C. ZVEZDA             C. ZVEZDA vs ZLATIBOR





III KOLO 04.05.2019                    VIII KOL0 22.05.2019


CRVENA ZVEZDA vs FMP      FMP vs CRVENA ZVEZDA


BEOGRAD vs ZLATIBOR            ZLATIBOR vs BEOGRAD


BORAC vs DUNAV                      DUNAV vs BORAC





IV KOLO   08.05.2019.                  IX KOLO 25.05.2019


FMP vs DUNAV                             DUNAV vs FMP


ZLATIBOR vs BORAC                   BORAC vs ZLATIBOR


C. ZVEZDA vs BEOGRAD            BEOGRAD vs C.ZVEZDA





V KOLO  11.05.2019.                      X KOLO  29.05.2019.


BEOGRAD vs FMP                         FMP vs BEOGRAD


BORAC vs C.ZVEZDA                    C. ZVEZDA vs BORAC


DUNAV vs ZLATIBOR                     ZLATIBOR vs DUNAV





RASPORED TAMIČENjA ZA SUPER LIGU - TAKMIČARSKA SEZONA 2019.                                                      


                                            GRUPA B





I KOLO 26.04.2019.                        VI KOLO 16.05.2019


TAMIŠ vs DINAMIK                          DINAMIK vs TAMIŠ


PARTIZAN vs MEGA                        MEGA vs PARTIZAN


NOVI PAZAR vs SLOBODA             SLOBODA vs NOVI PAZAR





II KOLO  02.05.2019.                      VII KOLO 19.05.2019.


DINAMIK vs SLOBODA                  SLOBODA vs DINAMIK


MEGA vs NOVI PAZAR                 NOVI PAZAR vs MEGA


TAMIŠ vs PARTIZAN                 PARTIZAN vs TAMIŠ





III KOLO 05.05.2019                        VIII KOL0 23.05.2019


PARTIZAN vs DINAMIK                  DINAMIK vs PARTIZAN


NOVI PAZAR vs TAMIŠ                  TAMIŠ vs NOVI PAZAR


SLOBODA vs MEGA                  MEGA vs SLOBODA





IV KOLO   09.05.2019.                     IX KOLO 26.05.2019


DINAMIK vs MEGA                          MEGA vs DINAMIK


TAMIŠ vs SLOBODA                  SLOBODA vs TAMIŠ 


PARTIZAN vs NOVI PAZAR          NOVI PAZAR vs PARTIZAN





V KOLO  12.05.2019.                       X KOLO 30.05.2019.


NOVI PAZAR vs DINAMIK          DINAMIK vs NOVI PAZAR


SLOBODA vs PARTIZAN          PARTIZAN vs SLOBODA 


MEGA vs TAMIŠ                          TAMIŠ vs MEGA