Novi Pazar preokretom do pobede 19.01.2019.

U okviru 17. kola KLS ekipa Novog Pazara savladala je Tamiš u Pančevu rezultatom 79:84. Tom pobedom su se približili Borcu u trci za prvo mesto na tabeli. Tamiš naravno ne može da bude zadovoljan porazom budući da sada opet imaju isti skor kao i Zlatibor. Tamiš je odlično šutirao van linije 6,75 u prvom poluvremenu što im je pružalo pristojnu prednost. Goste je u životu održavao ofanzivni skok i izgubljene lopte rivala koje su pretvarli u poene. Gosti su potpuno dominirali u trećoj deonici, koju su pobedili devet razlike. U poslednju četvrtinu Novi Pazar je ušao sa šest poena prednosti. Tamiš je imao svoje nalete ali je Ivanović trojkom stavio tačku na ovaj meč. Najbolji pojedinci bili su Krstović za Tamiš, ubacivši 20 poena, a u Novom Pazaru najzapaženiji je bio Krstić sa 21 poenom.