ČETVRTA POBEDA ALASA 24.11.2018.

Gosti iz Čajetine odlično su otvorili utakmicu. Nakon četiri minuta igre rezultat na semaforu bio je 0:10. Od tog momenta, nakon tajm auta, bude se i igrači Dunava. Sa tri vezane trojke vraćaju se u utakmicu i do poluvremena preuzimaju vođstvo (40:37). U drugom delu ponovo izjednačena igra. Iako su Banovčani imali blagu prednost tokom većeg dela drugog poluvremena, igralo se koš za koš i očekivala se neizvesna završnica. U poslednjih pet minuta, dobrom odbranom i efikasnim rešenjima na zonu gostiju, Dunav stiče osetniju prednost (75:64), koju je uspeo da sačuva do kraja, iako su gosti zapretili i pokušali da utakmicu uvedu u penal završnicu. Najefikasniji u redovima domaćih bili su Nikolić (18p ,7sk) i Šućov (11p as) a kod Zlatibora bolji od ostalih bio je Pavlović (14p, 5sk).Dunav u narednom kolu gostuje u Subotici, u utorak od 19h, dok Zlatibor istog dana od 18h dočekuje Tamiš.