Beovuk završio sezonu pobedom 07.04.2018.

U utakmici bez rezultatskog značaja, Beovuk je savladao Mladost i pobedom se oprostio od ovosezonske KLS. Zemunce ovaj poraz nije uzdrmao, jer su već bili obezbedili plasman u Superligu, a znalo se i da ne mogu bolje od osmog mesta.

Utakmica je rešena između 25. i 35. minuta. Tada je Beovuk prvo minus šest (47:53), pretvorio u plus devet (64:55). A onda zaustavio nalet gostiju koji su se vratili na (64:62) i do 35. minuta otišao na deset razlike – 72:62.

Iako je bilo još mnogo da se igra, utakmica je tada bila gotova. Beovuk je sigurno gazio ka pobedi.

Beovuk 72 – Mladost 90:79 (22:20, 21:22, 21:20, 26:17)

Beovuk 72: Marjanović 19 (9-2 za tri, 6 sk), Musić 25 (10 sk), Nerandžić 5 (8 sk, 4 as), Maksimović 14 (7 sk, 4 il), Mišković (5-1 za tri, 8 sk), Miculović, Milojević, Pavlović, Stiković 2, Grušanović 12 (5 sk), Vojinović.

Mladost: Nešović 5 (4 sk), Babović 13 (4 sk), Malidžan 4 (7 sk, 5 as, 4 ukr), Brkić 15 (5 izg), Bjelić 16 (4 sk, 4 as), Nikolić 4 (4 sk), Novaković 2, Drašković 4 (4 as), Novaković 3 (5 sk), Antonijević, Jeković 6, Svilar 7.