BEOVUK 72 – MLADOST ADMIRAL 73:64 (12:16, 11:20, 25:16, 25:12)

DVORANA: Vizura sport. GLEDALACA: 100. SUDIJE: Vojinović, Nikolić, Vasiljević.

BEOVUK 72: Maksimović 5, Dragović 7, Jevđenić (8 sk, 8 as), Pejić 6 (7 sk, 8 as), Vučićević 14, Karanović, Mitrović, Fundić 14 (13 sk), Nerandžić, Zekavičić 20, Lalević, Jeremić 7.

MLADOST ADMIRAL: Nešović, Kužeta 4, Bulatović 17 (6 sk), Kočović 15 (7 as), Jeković 6 (5 sk), Vujinović 2, Brkić 5 (6 sk), Savković 6, Veljković 9 (7 sk), Antonijević, Novaković.

Mladost je na veliki odmor malog zemunskog derbija otišla sa 13 poena prednosti. Činilo se tada da gosti drže sve pod kontrolom i da će lako definitivno prelomiti rezultat. Desilo se upravo suprotno.

Sjajnom odbranom Beovuk je naterao Mladost na petominutni post u drugom poluvremenu, za to vreme nanizao je 12 poena i sasvim se vratio u igru – 35:36.

Iako je potrajalo dok Beovuk nije preuzeo vođstvo, to je postala potpuno druga utakmica.

Mladost je uspela da zaustavi nalet, vođstvo je držala do 32. minuta, a kada je Fundić pogodio za 53:52, to je značilo novi nalet domaćina koga više ništa nije moglo da zaustavi.