DUNAV – DINAMIK 63:78 (23:24, 12:22, 17:18, 11:14)

DVORANA: Park. GLEDALACA: 500. SUDIJE: Nešković, Maričić, Stefanović.

DUNAV: Vukosavljević 10, Malidžan 1, Žigon, Valjarević 3Nenadić 16 (10 sk), Rudan 9, Zorčić 17 (8 sk), Turukalo 2, Kavurin, Vuković Miljković 4, Dugošija

DINAMIK:
Stevanović 11, Ćirković, Katnić 5 (5 as), GrušanovićLazić 13 (6 sk), Gavrilović 16, Prokopenko 5, Nađfej, Jeftić 7, Radulović 12 (6 sk), Tornjanski 9, Todorović

Dinamik je stigao do treće prvenstvene pobede, savladali su na gostovanju ekipu Dunava rezultatom 78:63. Domaći su se držali u prvoj četvrtini ali su već na startu druge izgubili korak i to u nastavku utakmice nisu mogli da nadoknade.