TAMIŠ – DUNAV 59 : 68 (12:15, 13:20, 22:16, 12:17)

DVORANA: Strelište. GLEDALACA: 300. SUDIJE: Obrknežević, Prpa, Sedlar.

TAMIŠ: Đorđević 2, Veličković 13, Ilkić 5, Trajković, Kanjevac, Kesar 9 (6 sk), Vitković, Simić 3, Mirković 7 (5 sk), Savić 8 (5 sk), Milošević 10 (6 sk), Vuletić 2.

DUNAV: Vukosavljević, Malidžan 2, Valjarević 10, Nenadić 11, Sočanac 4, Rudan 3, Zorčić 14 (9 sk, 6 bl), Turukalo, Kavurin, Vuković 16, Drašković, Dugošija 8.

Gosti su bolje i otvorili utakmi
cu, brzim napadima, odličnim i pravovremenim dodavanjima uspeli su da poentiraju u prva tri poseda lopte, pa su poveli rezultatom 2:6. Ipak, čvršćom odbranom domaći košarkaši su došli do preokreta (10:6), što je bila jedina i najveća prednostu koju su imali u ovom susretu. Gosti su nastavili da igraju pametno i lepršavo u napadu, što im je uz visok procenat pogođenih šuteva sa distance u 15. minutu donelo dvocifrenu prednost (18:29), a na minut pre odmora imali su i maksimalnih 13 poena prednosti (20:33). Mini serijom Aleksandra Ilkića, koji je postigao pet brzih poena, „Tamiš" je smanjio na prihvatljivih 8 poena zaostatka (25:33), ali se Marko Dugošija postarao da „Dunav" na odmor ode sa dvocifrenom prednošću – 25:35.

U nastavku utakmice košarkaši „Tamiša"
su uspeli da se razigraju u napadu, pogađali su otvorene šuteve za tri poena i boljim biranjem pravog rešenja polako smanjivali prednost gostiju iz Starih Banovaca, da bi u 28. minutu došli na dva poena zaostatka (42:47). Ipak, gosti su u poslednju četvrtinu ušli sa četiri poena prednosti (47:51), zahvaljujući uspšno izvedenim slobodnim bacanjima. I u poslednjoj deonici susreta „Tamiš" je uspevao da održi priključak i zaostatak od četiri poena (51:55), a čini se da je u samo završnicu utakmice ušao sa psihološkom prednošću. Međutim gosti su odigrali sigurnije i čvršće i na kraju uspeli da slave sa 68:59.